Apartmány v Štôla

Potřebujete ubytování v Štôla ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Štôla. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Štôla má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Studio Apartment in Stola StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Stola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Štôla in the Prešovský kraj region, Studio Apartment in Stola is a 3-star property featuring free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV.


2. Apartment Stola.1 StarStar

Foto: Apartment Stola.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartment Stola.1 is located in Štôla. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a satellite TV and 2 bedrooms. Private parking is available at the apartment. Cycling can be enjoyed nearby.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby50 - 50 EUR za noc

3. Apartment Stola.2 StarStar

Foto: Apartment Stola.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Stola.2 is situated in Štôla. The property is 19 km from Tatranská Lomnica, and private parking is available. The apartment includes 2 bedrooms and a kitchen with a fridge and a stovetop.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby50 - 50 EUR za noc

4. Kaskáda Apartment 

Foto: Kaskáda Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Kaskáda s možností vlastního stravování, terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Štôla.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: